Apie mus

Internetinę parduotuvę įkūrėme 2015 metais siekdami pasiūlyti vietoj vienkartinių kapsulių ekologiškas pakartotinai pildomas kapsules,.

Siūlome pakartotinai pildomas kapsules  sistemoms Dolce Gusto®, Nespresso®, Cafissimo®, Caffitaly® ir kitų sistemų kapsules.

Mūsų pasiūlyme taip pat rasite gamintojų Wacaco®, Staresso® a Cafflano®   kelioninius kavos aparatus ir mechaninius Flair espresso® kavos aparatus.

Savo pasiūlą nuolat plečiame įvairiais ekologiniais produktais, tokiais, kaip pavyzdžiui bambuso indai EcoTree® arba  puodeliai kavai KeepCup®.

Kodėl ši internetinė parduotuvė yra pagrinde anglų kalba?

Mūsų sandėlis yra Europos širdyje, Slovakijoje. Gaminius gabename į visas Europos šalis, taip pat ir į Lietuvą.

Greitąją logistiką teikia „Packeta.com“ pristatymo tarnyba, kuri siunčia produktus iš mūsų jums. Lietuvoje Packeta.com turi sutartį su vietine kurjerių kompanija „Omniva“, kuri užtikrina pristatymą. Daugiau informacijos skyriuje transportas ir apmokėjimas.

Kiekvienoje šalyje, į kurią siunčiame siuntas, turime savo kontaktinį centrą. Į šį kontaktinį centrą galite nusiųsti prekes, dėl kurių pateiktos pretenzijos ar kurios yra grąžinamos. Jums nereikės baimintis dėl išaugusių prekių grąžinimo išlaidų.

Įprastas pristatymo į Lietuvą laikas yra 4 darbo dienos (užsakius prekes darbo dieną iki 12 val.).

Be šios elektroninės parduotuvės, mes taip pat turime savarankiškas teritorines elektronines parduotuves: ekokapsule.sk, super-kapsle.cz, ekokapszula.hu, ecocapsule.ro, oekokapseln.de ir ekokapsulki.pl.

Kodėl verta apsipirkti pas mus?

Prekes turime sandėlyje.

Visus produktus, prie kurių matote informaciją yra sandėlyje, tikrai turime mūsų sandėlyje Slovakijoje ir esame pasiruošę nedelsiant išsiųsti.

Mūsų pačių produktai

Daugybė mūsų pasiūlyme esančių prekių ženklų (ekokapsulės, malūnėliai, ekologiški produktai...) yra parduodami su mūsų pačių prekės ženklu, kurio nerasite jokioje kitoje parduotuvėje.

Esame oficialiu platintoju

Esame oficialiu „Wacaco“, „Sealpod“, „Cafflano“, „Staresso“ gaminių platintoju. Tai reiškia, kad produktus perkame tiesiai iš gamintojų (o ne iš pardavimo tarpininko). Tuo pačiu metu, mes taip pat teikiame jums šių gaminių garantinį ir pogarantinį servisą.

Pagalba klientui

Mielai Jums padėsime išsirinkti tinkamą produktą, prašome susisiekti su mumis telefonu, el.paštu: info@lesswastecoffee.com

Greitas užsakymo išsiuntimas

Visi užsakymai priimti darbo dienomis iki 12:00 bus išsiųsti tą pačią dieną ir Jums siunta bus pristatyta per 3 darbo dienas.   

Palankios pašto kainos

Jokių pernelyg brangių pašto siuntų. Mes parduodame prekes, o ne pašto mokesčius. Dėl šios priežasties mes išlaikome minimalias pašto kainas. Kadangi siunčiame prekes iš Slovakijos, dalijamės pašto išlaidos su jumis.

Reviews from our customers
Elita (Latvia):Very pleasant communication, reliability, helpfulness, fast delivery.
5
Carlos (Spain):Fast order processing, smooth delivery to Spain.
5
Alfons (Germany):Excellent handling and fast delivery. I can only recommend. Goods perfectly packed.
5
Nataly (UK):Very pleasant packing with surprise, good quality goods.
5
Arlette (France):Fast delivery, fantastically eco packed and super quality capsules, thank you very much.
5

Add review